wyszukaj
środa, 19 lutego 2020 r.

O firmie

Firma AUTO DUET powstała w 1998 roku, jako komis samochodowy. Przełomowym momentem w historii naszej firmy okazała się zmiana miejsca prowadzenia działalności.

Autoduet

W Roku 2001 ruszyliśmy z budową nowej siedziby. Po wielu przeciwnościach losu, problemach finansowych, potyczkach z urzędami udało się i w końcu dnia 01.07.2001 przenieśliśmy się na nowo powstałe miejsce. Jednak stały rozwój naszej firmy i dbałość o naszych klientów mobilizuje nas cały czas do zmian i poszerzania oferty firmy. Skłoniło nas to, by dokonać kolejnego kroku. I tak, w 2004 roku powstała stacja tankowania samochodów gazem LPG jako kolejne uzupełnienie naszej oferty.

Autoduet Autoduet

Nie poprzestaliśmy jednak na tym i w roku 2005 wystartowaliśmy z nowym projektem - serwisem tym razem - pod roboczą nazwą GARAŻ. Rok 2006 mieliśmy więc przyjemność powitać w nowym biurze i w nowym budynku serwisu. Wprawdzie brakowało jeszcze kosmetycznych zmian ale mimo to było to już nowe biuro.

Autoduet Autoduet

I tak oto dotarliśmy do roku 2007 w tej formie...

Autoduet Autoduet Autoduet Autoduet

Zapewniamy wszystkich, iż to nie koniec naszej drogi ... Już wkrótce kolejna wielka inwestycja uzupełniająca ofertę naszej firmy :-)

Dzięki zaangażowaniu właścicieli spółki, wsparciu przyjaciół i klientów udało nam się stworzyć młodą, elastyczną i prężnie rozwijającą się firmę, której wszelkie kolejne działania skupiają się na tym, by dopasować jeszcze lepiej asortyment świadczonych przez nas usług do potrzeb klientów.

Staramy się, by ceny były atrakcyjne a jakość usług zadowalała nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkich zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy oraz do współpracy.

naprawa samochodów białystok autokomis w białymstoku samochody używanePartnerzy biznesowi

Castrol Premio

© 2010 AUTO DUET | Autoserwis, Stacja paliw, Białystok


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading